TOP 101 თბილისის კინოთეატრებში

5 აგვისტოდან 5 სექტემბრამდე კინოთეატრები რუსთაველი და ამირანი აჩვენებენ ყველა დროის 101 საუკეთესო ფილმს, ბილეთებისა და აბონიმენტების გაყიდვა უკვე დაწყებულია. აბონიმენტის ფასი არის 50 ლარი, ბილეთების შეძენა კი 5,6 და 7 ლარად შეგეძლებათ.

5-6 აგვისტო

ამირანი
16:00 Star Wars episode I – ვარსკვლავური ომები I
19:00 The Good, the Bad and the Ugly (1966) – კარგი, ცუდი და ბოროტი
22:00 Taxi Driver (1976) – ტაქსის მძღოლი

რუსთაველი (IV დარბაზი)
15:00 Men in Black (1997) – კაცები შავებში
22:15 Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) – კარტი, ფული და ორი ლულა

რუსთაველი (V დარბაზი)
15:00 Once Upon a Time in America (1984) – ერთხელ ამერიკაში
17:30 The Curious Case of Benjamin Button (2008) – ბენჯამინ ბატონის იდუმალი საქმე
20:30 300 (2006)
22:30 The Lord of the Rings (2003) – ბეჭდების მბრძანებელი I

7-8 აგვისტო

ამირანი
16:00 Star Wars episode II – ვარსკვლავური ომები II
19:00 The Shawshank Redemption (1994) – გაქცევა შოუშენკოდან
22:00 Pulp Fiction (1994) – მაკულატურა

რუსთაველი (IV დარბაზი)
15:00 Men in Black 2 – კაცები შავებში 2
22:15 Ocean’s Eleven (2001) – ოუშენის თერთმეტი მეგობარი

რუსთაველი (V დარბაზი)
15:00 Rouching Tiger, Hidden Dragon (2000) – ჩასაფრებული ვეფხვი, უჩინარი დრაკონი
17:00 Inglourious Basterds (2009) – უსახელო ნაბიჭვრები
20:00 The Fifth Element (1997) – მეხუთე ელემენტი
22:15 The Lord of the Rings 2 – ბეჭდების მბრძანებელი 2

9-10 აგვისტო

ამირანი
16:00 Star Wars episode III – ვარსკვლავური ომები III
19:00 Oldboy (2003) – ოლდბოი
22:00 Meet Joe Black (1998) – გაიცანით ჯო ბლექი

რუსთაველი (IV დარბაზი)
15:00 Back to the Future (1985) – უკან მომავალში 1
22:15 Ocean’s Eleven 2 – ოუშენის 12 მეგობარი

რუსთაველი (V დარბაზი)
15:00 Heat – შეტაკება
18:00 Alien (1979) – უცხო
20:00 City of God – ღმერთის ქალაქი
22:15 The Lord of the Rings 3 – ბეჭდების მბრძანებელი III

11-12 აგვისტო

ამირანი
16:00 Star Wars episode IV – ვარსკვავური ომები IV
19:00 Mystic River (2003) – მისტიური მდინარე
22:00 The Thomas Crown Affair (1999) – ტომას ქრაუნის აფერა

რუსთაველი (IV დარბაზი)
15:00 Back to the Future 2 – უკან მომავალში 2
22:15 Ocean’s Eleven 3 – ოუშენის 13 მეგობარი

რუსთაველი (V დარბაზი)
16:00 The Usual Suspects (1995) – უბრალო ეჭვმიტანილები
18:00 Love Story (1970) – სიყვარულის ისტორია
20:00 The Watchmen – მფარველები
22:15 Saving Private Ryan (1998) – რიგითი რაიანის გადასარჩენად

13-14-15 აგვისტო

ამირანი
16:00 Star Wars episode V, VI – ვარსკვავური ომები V, VI
19:00 A Clockwork Orange (1971) – მექანიკური ფორთოხალი
22:00 The Big Lebowski (1998) – დიდი ლებოვსკი

რუსთაველი (IV დარბაზი)
15:00 Back to the Future 3 – უკან მომავალში 3
22:15 Romeo + Juliet (1996) – რომეო და ჯულიეტა

რუსთაველი (V დარბაზი)
15:00 Coming to America (1988) – მოგზაურობა ამერიკაში
17:00 Apocalypto (2006) – აპოკალიპტო
20:00 The Magnificent Seven (1960) – შესანიშნავი შვიდეული
22:15 The Dark Knight (2008) – მუქი რაინდი

16-17 აგვისტო

ამირანი
16:00 The Professional (1994) – ლეონი
19:00 No Country for Old Men (2007) – მოხუცების ადგილი აქ არაა
22:00 Magnolia (1999) – მაგნოლია

რუსთაველი (IV დარბაზი)
15:00 Trainspotting (1996) – ნემსზე
22:15 The Game (1997) – თამაში

რუსთაველი (V დარბაზი)
15:00 American Beauty (1999) – ამერიკული სილამაზე
17:00 Pirates of the Caribbean (2003) – კარიბის ზღვის მეკობრეები
20:00 Reservoir Dogs (1992) – ცოფიანი ძაღლები
22:15 Jurassic Park (1993) – იურული პერიოდის პარკი

18-19 აგვისტო

ამირანი
16:00 2001: A Space Odyssey (1968) – 2001: კოსმოსური ოდისეა
19:00 Million Dollar Baby (2004) – გოგონა მილიონად
22:00 Roman Holiday (1953) – რომაული არდადეგები

რუსთაველი (IV დარბაზი)
15:00 U Turn (1997) – ჩიხი
22:15 The Godfather (1972) – ნათლიმამა I

რუსთაველი (V დარბაზი)
15:00 Casino (1995) – კაზინო
18:00 Pirates to the Caribbean 2 – კარიბის ზღვის მეკობრეები 2
20:30 Fear and Loathing in Las Vegas (1998) – შიში და სიძულვილი ლას ვეგასში
22:30 The Shining (1980) – ნათება

20-21-22 აგვისტო

ამირანი
16:00 Raging Bull (1980) – გააფთრებული ხარი
19:00 Lost in Translation (2003) – თარგმნის სიძნელეები
22:00 Catch Me If You Can (2002) -დამიჭირე, თუ შეძლებ

რუსთაველი (IV დარბაზი)
15:00 Amélie (2001) – ამელი
22:15 The Godfather 2 – ნათლიმამა 2

რუსთაველი (V დარბაზი)
15:00 Pretty Woman (1990) – ლამაზმანი
17:00 Pirates to the Caribbean 3 – კარიბის ზღვის მეკობრეები 3
20:00 Fight Club (1999) – მებრძოლთა კლუბი
22:30 The Matrix (1999) – მატრიცა

23-24 აგვისტო

ამირანი
16:00 Dogville (2003) – დოგვილი
19:00 Life Is Beautiful (1997) – ცხოვრება მშვენიერია
22:00 Amores Perros (2000) – ძუკნა სიყვარული

რუსთაველი (IV დარბაზი)
15:00 Indiana Jones (1981) – ინდიანა ჯონსი
22:15 The Godfather 3 – ნათლიმამა 3

რუსთაველი (V დარბაზი)
16:00 Platoon (1986) – ოცეული
18:00 The Departed (2006) – ორმაგი თამაში
20:00 Big Fish (2003) – დიდი თევზი
22:15 The Matrix 2 – მატრიცა 2

25-26 აგვისტო

ამირანი
16:00 Some Like It Hot (1959) – ჯაზში მხოლოდ ქალიშვილები არიან
19:00 Titus (1999) – ტიტუსი
22:00 Twelve Monkeys (1995) – 12 მაიმუნი

რუსთაველი (IV დარბაზი)
15:00 Indiana Jones 2 – ინდიანა ჯონსი 2
22:15 We’re No Angels (1989) – ჩვენ ანგელოზები არ ვართ

რუსთაველი (V დარბაზი)
16:00 Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) – ბრწყინვალე გონების მუდმივი ნათება
18:00 In Bruges (2008) – ბრიუგეში
20:00 99 francs (2007) – 99 ფრანკი
22:15 The Matrix 3 – მატრიცა 3

27-28-29 აგვისტო

ამირანი
16:00 One Flew Over the Cuckoo’s Nest (1975) – ვიღაცამ გუგულის ბუდეს გადაუფრინა
19:00 Fantastic Mr. Fox (2009) – შეუდარებელი მისტერ ფოქსი
22:00 The Beach (2000/I) – პლაჟი

რუსთაველი (IV დარბაზი)
15:00 Indiana Jones 3 – ინდიანა ჯონსი 3
22:15 Nine 1/2 Weeks (1986) – ცხრანახევარი კვირა

რუსთაველი (V დარბაზი)
16:00 Four Rooms (1995) – ოთხი ოთახი
18:00 Snatch (2000) – დიდი კუში
20:00 Sin City (2005) – ცოდვების ქალაქი
22:15 Gladiator (2000) – გლადიატორი

30-31 აგვისტო

ამირანი
16:00 The Pianist (2002) – პიანისტი
19:00 Amadeus (1984) – ამადეუსი
22:00 Psycho (1960) – ფსიქო

რუსთაველი (IV დარბაზი)
16:30 Titanic (1997) – ტიტანიკი
22:15 The Terminator (1984) – ტერმინატორი 1

რუსთაველი (V დარბაზი)
17:00 Goodfellas (1990) – დიდებული ბიჭები
20:00 Across the Universe (2007) – მსოფლიოს გავლით
22:15 Braveheart (1995) – მამაცი გული

1-2 სექტემბერი

ამირანი
16:00 Rain Man (1988) – წვიმის კაცი
19:00 Sahara (1983) – საჰარა
22:00 Mulholland Dr. (2001) – მალჰოლანდ დრაივი

რუსთაველი (IV დარბაზი)
16:00 Scarface (1983) – ნაიარევი სახე
22:15 The Terminator 2 – ტერმინატორი 2

რუსთაველი (V დარბაზი)
17:00 The Notebook (2004) – უბის წიგნაკი
20:00 Kill Bill (2003) – მოკალი ბილი
22:15 The Silence of the Lambs (1991) – კრავთა დუმილი

3-4-5 სექტემბერი

ამირანი
16:00 The Dreamers (2003) – მეოცნებენი
19:00 Forrest Gump (1994) – ფორესტ გამპი
22:00 Requiem for a Dream (2000) – ოცნების რექვიემი

რუსთაველი (IV დარბაზი)
22:15 Carlito’s Way (1993) – კარლიტოს გზა

რუსთაველი (V დარბაზი)
17:00 Love Actually (2003) – ნამდვილი სიყვარული
19:30 Kill Bill 2 – მოკალი ბილი
22:15 The Sixth Sense (1999) – მეექვსე გრძნობა

დამატებითი ინფორმაციისთვის იხილეთ: http://kinoafisha.ge

2 thoughts on “TOP 101 თბილისის კინოთეატრებში

  1. Pingback: Tweets that mention TOP 101 თბილისის კინოთეატრებში « Event-Lenta | ივენტ-ლენტა -- Topsy.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / შეცვლა )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / შეცვლა )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / შეცვლა )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / შეცვლა )

Connecting to %s